kariyer

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Marmaris’te 1997 doğumlu, ilk geri dönüşüm tesisini kuran; ambalaj atık toplama, ayırma ve plastik kırma sektöründe öncülük yaparak yüksek büyüme hızıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan tam entegre lider bir şirket var: KAYDEM PLASTİK.

 

Türkiye’nin saygın markalarından birini yaratma sürecinde Fethiye Belediyesiyle her geçen gün yeni atılımlara imza atan Kaydem Plastik, Global vizyonundan ödün vermeksizin geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor.

Doğayla yaşam arasındaki ilişkiyi sürdürmek”

Bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamak, Sektörel ortalamalarının üstünde büyümenin yakalanması, Sıfırlanmış  atık, sürdürülebilir çevre, Türkiye de parmakla gösterilebilir hizmet anlayışı, Taleplerin eksiksiz ve kaliteli şekilde yerine getirmek, Çevrenin menfaatini gözeten modern yönetim ilkeleri ile belirgenleşen bir TOPLAMA AYIRMA   TESİSİ olmak.

Kaydem Plastik Olarak;

 

Kurumsallaşırken, uluslararası standartlara uygun olarak çevre kalitesinin korunması amacıyla gerekli faaliyetlerimizi kontrol altında tutarak,  sürdürülebilir çevre için halkı teşvik etmeyi hedefleriz.

 

Çevre ilişkilerinin tamamını kapsayan yürürlükteki tüm yasal yükümlülüklerimizi ve ahlaki sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmekten asla kaçınmayız.

 

Çevre konularındaki performansı değerlendirmek, iyileştirici önerilerde bulunmak ve “Doğayla yaşam arasında ilişkiyi sürdürmek” için çalışanlarımız, iş birlikçilerimiz ve halkımız ile paylaşmayı taahhüt ederiz.

Gerekli Eleman

İŞ POZİSYONU ŞEHİR DEPARTMAN TARİH
ŞOFÖR FETHİYE PERSONEL 14.10.2016
ELEKTRİKLİ BİSİKLET PERSONELİ FETHİYE PERSONEL 10.05.2016
TOPLAMA – AYIRMA PERSONELİ FETHİYE PERSONEL 14.10.2016